Bezmaksas piegāde Rīgā!

Dāvanas bērniem

Dāvanas bērniem

Dāvanas bērniem

Iepriecini savus mīļākos cilvēkus – bērnus! Dāvanas bērniem radīs patīkamas emocijas un uzlabos Jūsu pašsajūtu, jo redzot bērnu smaidu mēs pilnība atplaukstam 🙂 Lai saprastu virzienu, tad sākumā uzdod jautājumus. Kādas krāsas patīk Tavam bērnam? Kāda krāsa vairāk attīstītu viņa personību? Kādi darba uzdevumi viņam uzlabotu pašsajūtu? Un vēl daudz virkne jautājumu, kuri jāuzdod redzot bērnu darbībā. Tad dāvana bērnam atnāk pati ļoti ātrā veidā 🙂 Jautā mūsu cilvēkiem, lai kopīgi atrastu risinājumu dāvanām!

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Iepriecināsim Jūs ar dāvanām jebkurai gaumei!

Vērtīgas zināšanas

Kā izvēlēties, bērnu dāvanas?

Mūsu ieteikumi ir izvēlēties dāvanas bērniem, kas attīsta viņu spējas pielāgoties šajā pasaulē. Jāizvēlas motorikas dāvanas, loģikas dāvanas, radošas dāvana, neparastas dāvanas, dažādu materiālu dāvanas, smieklīgas dāvanas, personalizētas dāvanas u.c Bērnam ir jāsajūt prieks un gandarījums par dāvanu, kuru viņš saņem. Jāskatās arī bērna aizraušanās, lai viņš saņemtu to, ko patiešām vēlas. Bērni jaiepriecina ar dažādiem sīkiem pārsteigumiem, kurus bieži vien pieauguši cilvēki aizmirst. Zinu, kā tas ir reālā dzīvē 🙂 Jautā mūsu pārdošanas speciālistam, lai ar kopīgiem spēkiem atrastu piemērotus risinājumus Jūsu vajadzībām!

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
1 Comment

Kādas dāvanas ieteiksi citiem cilvēkiem? Uzraksti komentārā

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

three × 1 =