Bezmaksas piegāde Rīgā!

Pasūtīt iepakojumu

Pasūtīt iepakojumu

Pasūtīt iepakojumu ir viegli un ērti!

Atklāšu Jums noslēpumu! Cilvēki iedomājušies, ka iepakojumu ražošana ir sarežģīti, patiesībā tā tas nav! Kapēc? Ja Jums ir gatavi soļu risinājumi kā ātrāk un efektīvāk izveidot iepakojumu, tad tas ir viegli 🙂 Pasūtīt iepakojumu pie mums ir ļoti viegli un ērti! Jums tikai jāatsūta sava informācija, kas pieejama un mūsu speciālisti uzdos jautājumus, lai piemeklētu Jums piemērotu risinājumu! Ir vairāki iepakojuma veidi – nestandara iepakojumi, ekonomiski iepakojumi, eksluzīvi iepakojumi. Iepakojumi tiek izgatavoti arī no papīra, kartona, gofras u.c. materiāliem, kas nepieciešami Jūsu produktam!

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Uzticiet iepakojuma izgatavošanu mūsu speciālistiem, kas sagatavos Jums piemērotus risinājumus.

Vērtīgas zināšanas

Kā rīkoties, lai izgatavotu iepakojumu?

Mēs esam sagatavojuši vienkāršus soļus, lai Jūs saņemtu gatavu iepakojumu! Sāksim ar jautājumiem par Jūsu produktu un klientiem. Izmērīsim Jūsu preci un nosvērsim, lai piemeklētu atbilstošu materiālu. Sākumā izgatavosim tehnisko rasējumu un izgriezīsim paraugus, lai pārbaudītu iepakojuma kvalitāti. Ja visu būsim veikuši pareizi, tad nākošais solis būs iepakojuma dizaina izstrāde. Tiksim galā ar šo situāciju un tad uzsāksim iepakojuma ražošanu. Sazinies ar mūsu speciālistiem, kas piemeklēs Jums atbilstošu iepakojuma risinājumu!

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

6 − one =