Bezmaksas piegāde Rīgā!

Dāvanas vīrietim

Dāvanas vīrietim

Dāvanas vīrietim

Sabiedrībā pastāv mīts, ka vīrietim dāvanas nav jādāvina! Tās ir muļķības! Vīrietis arī ir cilvēks ar emocijām. Dāvanas vīrietim radīs piederības, cieņas un atzinības sajūtu, ka viņš ir izdarījis kaut ko labu šajā dzīvē. Ja vēlies redzēt vīrieša spēku, tad dāvini viņam tās lietas, kas uzlabo pašsajūtu un atvieglo ikdienas dzīvi. Neklausies to,ko saka citi, bet pārbaudi šo metodi reālā dzīvē! Jautā mūsu pārdošanas speciālistam, lai iesaka piemērotus risinājumus.

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Iepriecināsim Jūs ar dāvanām jebkurai gaumei!

Vērtīgas zināšanas

Kā izvēlēties, vīriešu dāvanas?

Vīriešiem ir vaiŗāki virzieni kā vielgi izvēlēties dāvanas. Praktiska dāvana, oriģināla dāvana, smieklīga dāvana, nestandarta dāvana, ekzluzīva dāvana u.c. Kurš tuvāks ir Tavam vīrietim? Lai vieglāku saprastu iespējamos risinājumus, jāsāk uzdod jautājumi sev. Kādā sabiedrībā atrodas vīrietis? Par kādām lietām sapņo vīrietis? Kas šobrīd viņam būtu aktuāli? Kas atvieglotu viņa ikdienu? Kas palīdzētu labāk iejusties tajā vidē, kurā viņš vēlas būt? Un vēl virkne jautājumi, kas aizvedīs pie pareizās dāvanas izvēles. Jautā mūsu ierosinājumus un idejas, mēs piedāvāsim risinājumus.

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

seventeen + 9 =