Bezmaksas piegāde Rīgā!

Ploterēšanas darbi

Ploterēšanas darbi

Ploterēšanas darbi un pakalpojumi Rīgā

Ja nepieciešama nestandarta forma vai kādi specifiski izgriezumi, tad tā ir ploterēšana. Ploterēšanas darbi ir paredzēti tiem produktiem, kas gatavoti uz papīra, kartona, organiskā stikla, koka, gumijas u.c. Lai spētu veikt ploterēšanu, sākumā ir nepieciešams izveidot datora tehnisko failu, lai to nodotu iekārtas programmatūrai. Mēs varam izdarī gan vienu, gan otru veidu. Sazinies ar mūsu pārdošanas speciālistiem, lai iesaka Jums piemērotu risinājumu!

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Veicam maketēšanas pakalpojumus gan digitālai videi, gan poligrāfijai.

Vērtīgas zināšanas

Kur izmantot, ploterēšanas pakalpojumus?

Mūsu reklāmas nozarē ploterēšana ir viens no pamatu pamatiem. Ļoti aktīvi izmantojam tieši iepakojuma paraugu izveidē un realizēšanā. Izgriežam nestandarta formas karekļus, reklāmas stendus u.c. lietas. Pastāv diva veida ploterēšana – uz galda virsmas vai arī no ruļļa. Katram ploterim ir savi ierobežojumi un iespējas, tādēļ jautā mūsu pārdošanas cilvēkiem, lai iesaka Jums risinājumu, kas izpildīs Jūsu vēlmes!

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Varam Jūs nomierināt! Jūs varat izdrukāt jebkuru failu, ja neesi ļoti prasīgs cilvēks pret kvalitāti. Ja vēlaties izveidot kvalitatīvu drukas failu, tad Jums jāizvēlas bildes virs 150 dpi izšķirtspējas. Profesionāliem fotogrāfiem un arī jaunākā modeļa telefoniem ir šādas kvalitātes bildes. Neatbilstošu failu nāksies pārzīmēt speciālās programmās, kas aizņem vairāk laika un arī sadārdzina procesu. Mūsu ieteikumi ir izveidot tekstus un saukļus, kas piesaista cilvēku uzmanību. Jautā mūsu speciālistiem, kas palīdzēs Jums atrast piemērotus risinājumus!

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

14 + 11 =