Bezmaksas piegāde Rīgā!

Iepakojums kosmētikai

Iepakojums kosmētikai

Iepakojums kosmētikai

Dāmas noteikti novērtēs elegantu un skaistu iepakojumu! Iepakojums kosmētikai piešķirs eleganci, izsmalcinātību un atpazīstamību tirgū. Mēs varam piedāvāt papīra iepakojumu, kartona iepakojumu, uzlīmes, birkas, kartiņas un dažādas pudelītes vai trauciņus iepakojumam. Jums tikai jāzina vēlamais daudzums un tilpums, lai varam sniegt savu cenu piedāvājumu. Izstrādāsim grafikso dizainu Jūsu iepakojumam. Jautā mūsu pārdošanas speciālistiem, lai iesaka piemērotus risinājumus un idejas iepakojumam.

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Iepriecināsim Jūs ar dāvanām jebkurai gaumei!

Vērtīgas zināšanas

Kā izvēlēties, kosmētikas iepakojumu?

Ikdienā mēs saskaramies ar diez gan lielām nejēdzībām, ko izdomā cilvēki kā uzņēmuma vadītāji. Svarīgākais ir ņemt vērā KLIENTA vajadzības nevis savas iegribas. Piemēram, iepakojumam jābūt drošam ikdienas lietošanai un jāparedz visas iespējamās kļūdas, kas radīsies lietošanas laikā. Iepakojumam jābūt viegli atveramam un aizveramam. Iepakojumam jābūt otrreiz pārstrādājamam, lai saudzētu savu dabu. Būtiski ir pārzināt sava produkta fizikālās īpašības un ietekmi uz sauli, ausktumu, mitrumu u.c. Jautā mūsu pārdošanas speciālistam, lai iesaka piemērotus risinājumus Jūsu idejai!

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
1 Comment

Kādu iepakojumu izmanto saviem produktiem? Iesaki to citiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

2 × five =