Bezmaksas piegāde Rīgā!

Iepakojuma dizains

Iepakojuma dizains

Mūsdienās iepakojums ir kļuvis vienu no TOP pārdošanas panākumu atslēgām. Kapēc tāds priekšstats? Kad mēs ieejam veikalā, tad redzam milzīgi daudz dažādu krāsu, tekstu, bilžu un iepakojuma veidu. Iepakojuma dizains, kas piesaista uzmanību noteikti būs pamanāmākais un pirktākais produkts. Rodas jautājums, kādēļ tā notiek? Cilvēka uzmanība mūsdienās ir ap 5-10 sekundēm. Tādēļ šo sekunžu laikā jāpaspēj piesaistīt cilvēku ar 4 dažādiem paņēmieniem. Prāts, emocijas, sajūtas un apkārtējie apstākļi ir tie, kas liek izdarīt pirkumu. Par to mēs runāsim zemāk. Bet tikmēr izmanto bezmaksas konsultāciju no mūsu pieredzējušiem speciālistiem.

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Iepriecināsim Jūs ar dāvanām jebkurai gaumei!

Vērtīgas zināšanas

Kā izveidot iepakojuma grafisko dizainu?

Noteikti piekritīsi, ka mūsdienāš ir ļoti piesātināts reklāmas un produktu tirgus. Katrs cenšas virzīt savu preci tirgū, lai pārdotu savu produkciju. Iepakojuma grafiskais dizains ir viens no veidiem kā panākt, ka klients izvēlas tieši Jūsu preci. Raksta sākumā iesākām runāt par 4 dažādiem līmeņiem. Pirmais no tiem ir prāts. Prāts ir tas process, kas uzrunā cilvēkus noteiktā veidā. Piemēram, cilvēks, kas meklē pārdošanas vai reklāmas iespējas, viņš tieši meklēs šos atslēgas vārdus. Izmantojam tieši to, ko cilvēki meklē! Emocijas ir pirkuma atslēga, jo tajā mirklī mēs nedomājam, bet rīkojamies 🙂 Izproti cilvēka emocijas un to vajadzību. Savukārt sajūtas ir tā iekšējā būtība, kas savieno prātu un emocijas. Izmanto krāsu, tekstu, izvietojuma un bilžu būtību, kas runā ar cilvēku. Vēl būtiska nianse ir apkārtējā vide, jo no tās atkarīgs pieprasījums. Piemēram, vasarā noteikti cilvēki pirks saldējumu kā ziemā, jo ir tāda vajadzība. Uzjautā mūsu speciālistiem, viņi paskaidros un ieteiks dažādus risinājumus!

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām