Bezmaksas piegāde Rīgā!

Digitālā druka

Digitālā druka maziem darbiem

Zini, kur cilvēki izdara vislielāko kļūdu, kad izvēlas drukas uzņēmumu? Viņi nenoskaidro tehnoloģiskās iespējas un diez gan bieži pārmaksā. Digitālā druka maziem darbiem vienmēr ir izdevīga. Piemēra, 1000 A5 flajeri, 10x10cm 5000 uzlīmes, 5 veidi vizītkaršu, 300 grāmatas u.c. ir izdevīgi digitālajā drukā! Mūsdienu tehnoloģijas ir tādas, ka kvalitāte ir ļoti augstā līmenī, salīdzinot to ar ofseta druku. Lai atvieglotu Jūsu ikdienu, Jūs variet izmantot bezmaksas dizaina portālu canva.com, kur ielieciet savus piedāvājumus un atsūtiet mums PDF formātu ar uzlaidēm. Drukāt ir ļoti viegli un ātri! Sazinies ar mūsu drukas speciālistiem, kas palīdzēs Jums atrast piemērotu risinājumu.

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂
Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Uzticiet drukas darbus mūsu uzņēmumam, ieteiksim piemērotus risinājumus un mūsu klientu veiksmes stāstus.

Vērtīgas zināšanas

Kādas ir digitālās drukas cenas?

Cenas digitālai drukai ir visvieglāk noteikt! Jo rēķinās tā saucamais KLIK, papīrs un apstrāde, ļoti viegli un pārskatāmi priekš ražošanas. Digitālās drukas cenas sākas no min summas 7 eur +pvn. Lai Jūs vieglāk uzzinātu cenas, mūsu speciālisti Jums jautās sekojošas lietas: Formāts, daudzums, krāsainība un izmantošanas vietas, jo no tā ir atkarīgs materiāls, ko izvēlamies.

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Atsauksmes