Bezmaksas piegāde Rīgā!

Iepakojums ar apdruku

Iepakojums ar apdruku

Iepakojums ar apdruku

Mūsdienās tehnoloģijas ir attīstījušās ļoti straujiem soļiem. Iepakojums ar apdruku ir pieejams uz dažādiem materiāliem. Papīra iepakojuma apdruka, kartona iepakojumu apdruka, papīra maisiņu apdruka, gofras kartona apdruka un citi materiāli. Iespējams apdrukāt vienā vai vairākās krāsās. Iepakojuma izmēri no pāris centrimetriem līdz vairākiem metriem. Iepakojumu svars no pāris gramiem līdz vairākiem desmiti kg. Svarīgi ir izvēlēties piemērotas krāsas un tekstus, ko drukāt uz iepakojuma, jo no tā būs atkarīga cilvēku izvēle. Jautā mūsu pārdošanas speciālistiem, lai iesaka piemērotu risinājumu Jūsu vajadzībām!

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Uzticiet papīra maisiņu ražošanu mūsu speciālistiem, kas sagatavos Jums piemērotus risinājumus.

Vērtīgas zināšanas

Cik ātri var apdrukāt iepakojumu?

Mums ir vairākas iespējas! Apdrukāt esošo iepakojumu vai arī veidot pilnīgi jaunu iepakojumu. Apdrukāt esošo iepakojumu vienmēr būs ātrāk nekā veidot pilnīgi jaunu iepakojuma veidu. Parasti darbs var aizņemt no pāris dienām līdz pat vairākām nedēļām. Mūsu ieteikumi ir izvēlēties sev piemērotu iepakojuma veidu, lai Jūs spētu sākumā nopelnīt naudu attīstībai un tad jau pilnveidot savu iepakojumu. Pastāv papīra maisiņi, uzlīmes, birkas, uzlikas, papīra kastītes un kartona kastes, kas veicina pārdošanu! Mēs ieteiksim Jums dažādus risinājumus, lai spētu izvēlēties sev piemērotāko iepakojuma veidu.

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

eight + 9 =