Papīra iepakojums

Papīra iepakojums

Papīra iepakojums

Mūsdienās pastāv ļoti daudz dažādu iepakojumu veidu. Papīra iepakojums ir viens no tiem. Kas būtu jāzina par to? Produkta svars, izmēri un īpašības nosaka to iepakojuma veidu, kas jāizvēlas. Piemēram, ļoti viegliem produktiem izvēlas papīra iepakojumu, bet smagākai produkcijai tiek izmantots kartonas iepakojums. Pastāv vairāki simti papīra veidu, ko var pielietot iepakojumam. Jautā mūsu pārdošanas speciālistam, lai iesaka piemērotus risinājumus Jūsu vajadzībām.

Konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Papīra iepakojums

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Uzticiet iepakojuma ražošanu mūsu speciālistiem, kas sagatavos Jums piemērotus risinājumus.

Pasūtīt druku
Vērtīgas zināšanas

pasūtīt iepakojumu?

Ja vēlies ātri zināt cenas iepakojumam, tad mēs uzdosim dažādus jautājumus, lai piemeklētu piemērotu risinājumu. Piemēram, Jūs vēlaties nopirkt jaunus apavus, tad Jums jāzina pamata lietas. Kāds ir izmērs? Kādam nolūkam tiks izmantoti? Kādā krāsā vēlaties? Kāda zīmola vēlaties? Cik Jums ir atvēlēts budžets? Tieši šādus pašus jautājumus var uzdot par iepakojuma izveidi. Jautā mūsu pārdošanas speciālistiem, kas izskaidros un piedāvās gatavus risinājumus Jūsu vajadzībām! Tas ir ātrākais un vienkāršākais risinājums.

Vērtīgas zināšanas

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv.

Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

18 − 9 =