Bezmaksas piegāde Rīgā!

Iepakojuma materiāli

Iepakojuma materiāli

Iepakojuma materiāli

Mūsdienās ir pārpildīts ar dažādiem iepakojumu materiālu veidiem. Īpaši auga iepakojuma ražošana Covid 19 laikā, kad iepakojuma izgatavošanas apjomi auga vairākas reizes. Iepakojuma materiāli jāizvēlas no iepakojumā produkta vērtībām. Jāpārbauda vai iepakojums ir drošs pārvadāšanai, vai produkts iepakojumā ir ļoti viegli ieliekams, vai klientam ir ērti izņemt no iepakojuma. Preces iepakošanai izmanto kartonu, papīru, gofru, kastes un kastītes, papīra maisiņus un citas lietas. Jautā mūsu pārdošanas speciālistam, kas palīdzēs Jums izvēlēties piemērotus risinājumus.

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Uzticiet iepakojuma izgatavošanu mūsu speciālistiem, kas sagatavos Jums piemērotus risinājumus.

Vērtīgas zināšanas

Kā pārbaudīt iepakojumu materiālu drošību?

Iepakojuma drošība jāpārbauda pēc vecām metodēm! 🙂 Ieliec savu preci un pamētā to pa grīdu, pa sienu, pārbaudi atvēršanās principus un sapratīsi vai ir atbilstošs iepakojums. Lai iepakojums būtu drošs pārvadāšanai tālos reisos, tad pārsvarā izmanto gofras iepakojumu. Papīra un kartona iepakojumus izmanto tuvu pārvadājumu gadījumos. Uzzini iespējas un risinājumus pie mūsu speciālistiem.

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

four × 4 =