Bezmaksas piegāde Rīgā!

Videi draudzīgs iepakojums

Videi draudzīgs iepakojums

Videi draudzīgs iepakojums

Cilvēki ir sākuši rūpēties par apkārtējo vidi un izmanto otrreiz pārstrādājamu iepakojumu. Videi draudzīgs iepakojums lielākām kompānijām kļuvis kā pamatu pamats. Mūsu uzdevums kā iepakojumu ražotājam ir rūpēties par apkārtējo vidi. Iepakojumu ražošanā mēs izmantojam kartonus un papīrus, kas ir sertificēti pārtikas produktiem, pieejami bērniem, otrreiz pārstrādājami u.c. Ja vēlies izveidot videi draudzīgu iepakojumu, tad uzzvani mūsu speciālistam, lai paskaidro ražošanas iespējams. Kopīgi izvēlēsimies piemērotu iepakojuma risinājumu.

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Uzticiet iepakojuma izgatavošanu mūsu speciālistiem, kas sagatavos Jums piemērotus risinājumus.

Vērtīgas zināšanas

Kas jāpārbauda, lai iepakojums būtu videi draudzīgs?

Ja vēlies būt 100% drošs, tad noteikti jāpārbauda visi sertifikāti. Papīra setifikāts, krāsu sertifikāts, lamināta sertifikāts u.c. nianses, kas tiek izmantotas standarta iepakojuma ražošanā. Mums ir tieša sadarbība ar ražotājiem un varam Jums visu šo nodrošināt, lai izmantotu savu uzņēmuma stāstos, reklāmās, kad iepakojums ir videi piemērots. Jautā mūsu speciālistam, ja ir nepieciešama šāda informācija pirms iepakojuma izgatavošanas.

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

3 + 13 =

Atsauksmes