Bezmaksas piegāde Rīgā!

Kartona iepakojums

Kartona iepakojums

Kartona iepakojums

Pieejami vairāki kartona iepakojumi. Kartona iepakojums tiek noteikts pēc preces svara, izmēriem un transportēšanas noteikumiem. Preces, kas sver virs 500g, būtu jāpadomā par gofras materiāla izvēli vai arī speciāli salīmētiem vairākiem kartoniem. Kartoni ir vienpusēji krītoti, divpusēji krītoti, no vienas puses balti un no otras puses brūvin vai pelēki. Katram kartonam ir sava kvalitāte un pielietojums. Jautā mūsu pārdošanas speciālistam, lai iesaka piemērotus risinājumus Jūsu vajadzībām.

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Iepriecināsim Jūs ar dāvanām jebkurai gaumei!

Vērtīgas zināšanas

Kā pasūtīt iepakojumu?

Iepakojuma pasūtīšana patiesībā ir ļoti vienkāršs un ērts veids. Jāzina tikai dažas būtiskas nianses, lai spētu sagatavot mūsu piedāvājumu. Preces izmērs, svars un pārvietošanas vajadzības. Iepakojuma dizaina izstrāde ir atkarīga no Jūsu esošajiem produktiem vai arī jārada pilnīgi jauns dizains. Tad būs nepieciešamas bildes, teksti, vēlamās krāsas, sastāvi. Būtiski to visu sākumā saskaņot ar Pārtikas veterināro dienestu un tikai tad ķerties klāt dizaina izstrādei. Jautā mums, lai varam uzdot jautājumus, kas aizvedīs pie gala rezultāta.

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

1 × 2 =