Bezmaksas piegāde Rīgā!

Papīra maisiņi ar apdruku

Papīra maisiņi ar apdruku

Papīra maisiņi ar apdruku

Tagad var apdrukāt jebko! Papīra maisiņi ar apdruku ir viens no tiem veidiem, ko var izmantot sava produkta vai uzņēmuma reklamēšanai. Kā tas notiek? Cilvēks aiziet ciemos pie citiem cilvēkiem un redz apdrukātus maisiņus ar tekstiem vai bildēm. Cilvēkam rodas interese par šo produktu. Stāstu to no savas pieredzes 🙂 Apdrukāt maisiņus ir viegli! Jāizveido sākumā datora fails un ideja, ko drukāsim virsū. Tālāk izvēlamies pilnīgi jaunus maisiņus izgatavot vai arī drukāt virsū uz esošiem maisiņiem. Pastāv ofseta drukas tehnoloģija, sietspiedes tehnoloģija un citi veidi. Jautā mūsu drukas speciālistam, lai iesaka Jums piemērotāko risinājumu.

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Uzticiet papīra maisiņu ražošanu mūsu speciālistiem, kas sagatavos Jums piemērotus risinājumus.

Vērtīgas zināšanas

Cik ātri, var aprukāt maisiņus?

Izvēlamies no iespējamajiem risinājumiem – apdrukāt esošos maisiņus vai veidot pilnīgi jauna dizaina maisiņus? No tā būs atkarīgs arī maisiņu izgatavošanas laiks! Vienkāršākā gadījumā tās ir pāris dienas, kas atkarīgs arī no kopējās tirāžas. Maisiņu ražošana var aizņemt arī vairākas nedēļas. Pēc mūsu novērojumiem, tad tieši dizaina un maketa izveidošana aizņem visilgāko laika periodu. Jautā mūsu maisiņu ekspertam, lai piedāvā gatavus risinājumus!

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

5 × two =

Atsauksmes