Bezmaksas piegāde Rīgā!

Maketēšanas pakalpojumi

Maketēšanas pakalpojumi

Maketēšanas pakalpojumi ikvienam

Cilvēkiem bieži rodas jautājums, kas ir maketēšana? Tas nav gluži word, excel, jpg vai cits līdzīgs fails. Maketēšanas pakalpojumi ikvienam ir lielisks veids kā sataisīt datora failu priekš kvalitatīvas drukas. Ir ļoti lielas kvalitātes atšķirības uz papīra, ja makets sagatavots ar zemas kvalitātes bildēm, tekstiem vai arī nepārdomāti izvietoti elementi. Mūsu uzdevums ir sagatavot no bildēm, tekstiem, elementiem kvalitatīvu failu drukas iekārtām. Jautā mūsu drukas speciālistiem, lai izskaidro un iesaka iespējamos risinājumus!

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Veicam maketēšanas pakalpojumus gan digitālai videi, gan poligrāfijai.

Vērtīgas zināšanas

Kā izveidot, kvalitatīvu drukas maketu?

Ofseta druka tehnoloģija ir viena nosarežģītākajām drukas pasaulēm. Kapēc tas tā ir? Tādēļ, ka ir ļoti daudz mainīgo rādītāju, kas jāņem vērā, lai noteiktu cenu. Piemēram, Jums jāzina papīra veids, krāsainība, apstrādes veidi, formāti, daudzums u.c. Bet dari vieglāk, parādi savu datora failu vai gatavo paraugu un mēs Jums pateiksim visu vajadzīgo informāciju 🙂 Cienīsim Jūsu laiku, lai variet nodarboties ar savām biznesa lietām, bet mēs darīsim savu darbu!

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Varam Jūs nomierināt! Jūs varat izdrukāt jebkuru failu, ja neesi ļoti prasīgs cilvēks pret kvalitāti. Ja vēlaties izveidot kvalitatīvu drukas failu, tad Jums jāizvēlas bildes virs 150 dpi izšķirtspējas. Profesionāliem fotogrāfiem un arī jaunākā modeļa telefoniem ir šādas kvalitātes bildes. Neatbilstošu failu nāksies pārzīmēt speciālās programmās, kas aizņem vairāk laika un arī sadārdzina procesu. Mūsu ieteikumi ir izveidot tekstus un saukļus, kas piesaista cilvēku uzmanību. Jautā mūsu speciālistiem, kas palīdzēs Jums atrast piemērotus risinājumus!

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

fourteen + 11 =

Atsauksmes