Bezmaksas piegāde Rīgā!

Drukas pakalpojumi

Drukas pakalpojumi biznesam un ikvienam!

Izskaidrošu mītu, kas radies mūsdienu digitālo tehnoloģiju vidū! Cilvēki domā, ka papīra veida materiāli vairs nebūs nepieciešami. Tas ir mīts! Cilvēkam ir tāda spēja, kā sajust ar rokām, ķermeni, smaržu u.c. Tas nozīmē vienkārši, ka cilvēks vēlēsies paņemt rokā taustāmus materiālus! Drukas pakalpojumi biznesam un ikvienam cilvēkam ir mūsu specialitāte, lai piemeklētu piemērotus risinājumus praktiskām idejām. Izmantojam dažādas drukas tehnoloģijas un drukas darbus, lai iepriecinātu mūsu klientus. Uzzini vairāk pie mūsu pieredzējušajiem speciālistiem!

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Uzticiet savus drukas darbus mūsu uzņēmuma! Ieteiksim piemērotus risinājumus Jūsu idejai.

Vērtīgas zināšanas

Kāda drukas tehnoloģija ir piemērota maniem darbiem?

Centīšos Jums īsi un kodolīgi izstāstīt, kuru drukas tehnoloģiju izvēlēties saviem darbiem. Ja Jums nepieciešamas neliels daudzums reklāmas materiālu, dāvanas, kartiņas, flajeri, grāmatas u.t.t, tad vislabāk būs digitālā druka. Lielformāta druka paredzēta āra reklāmai un materiāliem, kas iztur mitrumu, berzi un laika apstākļus. Piemēram, skatloga uzlīmes, auto uzlīmes, baneri, kanvas u.t.t Lielām mārketinga kampaņām tiek izmantota ofseta druka. Produkcijas apjomi tiek mērīti vairākos tūkstošos un dažāda veida drukas materiāli. Jautā mūsu pārdošanas speciālistam, kas kopā ar Jums piemeklēs kopīgu risinājumu!

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.eu.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām