Bezmaksas piegāde Rīgā!

Grāmatas

Grāmatas

Grāmatas drukāšana un grāmatu izgatavošana

Nodod savas zināšanas cilvēkiem! Grāmatas drukāšana un grāmatu izgatavošana sākot no 1 gab. Pastāv krāsainas un melnbaltas grāmatas. Grāmatas mīkstajos vai cietoajos vākos. Pasūtīt grāmatas ir ļoti viegli, jo mēs varam izskaidrot procesu no A – Z. Pats kā uzņēmuma vadītājs esmu izdevis savas 5 grāmatas, tādēļ izskaidrošu rīcības soļus, lai to paveiktu praktiskā veidā. Grāmatu iesiešana Rīgā ar piegādi visā pasaulē! Grāmatu izdošana Latvijā ir kļuvusi ļoti populāra, jo apkārtējie notikumi ir veicinājuši grāmatu rakstīšanu. Uzdod jautājumus mūsu drukas speciālistiem, lai piemeklē Jums piemērotu risinājumu Jūsu vajadzībām!

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Uzticiet mūsu speciālistiem drukas pakalpojumus un prieka radīšanu citiem cilvēkiem kā patīkamas atmiņas. Sagatavosim piemērotus risinājumus Jūsu vajadzībām!

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija
Lētāk nebūs!

Mūsu klientu izvēle Nr. 1

Cenas var mainīties no apstākļiem valstī, degvielas, izejmateriālu, īres, darba spēka cenām u.c. Jautā mūsu pārdošanas ekspertam vai piedāvājums ir spēkā!

Vēlos citu daudzumu
IZDEVĪGI!

EUR344

Bez PVN / 100 GAB

15x12 cm izmērs
Krāsaina druka vākam no vienas puses, iekšlapas melnbaltas
Vākam 300gr matēts papīrs, iekšlapas 80gr biroja papīrs
Vāks + 300 lpp
Bez piegādes
Bez maketēšanas
Var būt dažādi dizaini, cena nemainās
Mūsu esošajiem klientiem atlaides!
Vērtīgas zināšanas

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.eu.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

5 × three =