Bezmaksas piegāde Rīgā!

Kartona kastītes

Kartona kastītes

Kartona kastītes

Ikdienā kātrā veikalā mēs redzam iepakojumu. Kartona kastītes ir lielisks veids kā iepakot savu produkcija, lai tā droši nonāktu pie klientiem. Pastāv vairāka veida kastes, kas atkarīgas no produkcijas svara, izmēra un transportēšanas. Pieejamas papīra kastītes, kartonas kastes, gofras kastes un arī citi veidi. Lai zinātu kādas ir piemērotas kastītes tieši Jums, labāk ir sazināties ar mums un izskaidrot vairāk Jūsu produkta īpašības. Mēs piemeklēsim atbilstošus risinājumus Jūsu vajadzībām!

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Uzticiet iepakojuma ražošanu mūsu speciālistiem, kas sagatavos Jums piemērotus risinājumus.

Vērtīgas zināšanas

Ko izvēlēties, kastītes vai kastes?

Bieži vien mēs izdomājam visādus jaunus vārdus, taču būtība tajā ir viena. Kastītes un kastes ir praktiski viens un tas pats vārds, bet to var lietot dažādām vajadzībām. Tiek izmantots iepakojums praktiski visai produkcijai, tajā skaitā uzlimes, birkas, uzlikas, kartona iepakojums, papīra iepakojums, transportēšanas kastes un daudz kas cits. Ja produkcijas svars ir neliels, tad var izvēlēties kastītes ar noteiktu materiālu, bet smagākai produkcijai izmantot ļoti izturīgas kastes!

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

11 − 2 =