Bezmaksas piegāde Rīgā!

Drukas darbi

Drukas darbi, kas uzrunā klientus!

Vēlies, lai Tavu produktu vai pakalpojumu pamana klienti? Tad jādrukā tādi materiāli, kas piesaista uzmanību. Droši vien rodas jautājums, kas tad tāds jāiekļauj, lai cilvēki izvēlētos tieši mūs? Mūsu labā pieredze norāda, ka cilvēki vislabāk izvēlas akcijas cenas, skaidri norādītu problēmas risinājumu, vizuāli pievilcīgu materiālu un uzticamu partneri. Drukas darbi, kas uzrunā klientus vienmēr ir pieprasīti un jebkuros apstākļos. Iekļauj sekojošas lietas savos drukas darbos, lai gūtu maksimālu labāku rezultātu: Akcijas cenas produktus, atlaides apmēru, kontaktus uzņēmumam, rīcības soļus kā klients iegūs preci vai pakalpojumu, parādi uzticamību savam uzņēmumam. Uzzvani mūsu drukas speciālistam, lai viņš paskaidro iespējamos risinājumus, kas būs 100% piemēroti Jums!

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Uzticiet savus drukas darbus mūsu uzņēmuma! Ieteiksim piemērotus risinājumus Jūsu idejai.

Vērtīgas zināšanas

Kas jāņem vērā drukas uzņēmuma izvēlē?

Mūsu klienti iepriekš ir saskārušies ar lielām cenu starpībām, neatasucīgu apkalpošanu, termiņu kavēšanu vai nekvalitatīvu preci, kad uzņēmums neuzņemas atbildību par paveikto. Jā, tā ir ikdiena daudzās nozarēs, tadēļ labākos uzņēmumus var viegli atpazīt jau ar pirmo uzrunu. Ja vēlies pieredzēt labu sadarbību, tad uzraksti vai uzzvani mums un pārliecinies par to! Mūsu ieteikumi, lai uzlabotu apkārtējo biznesa vidi, tad jāsadarbojas ar tiem, kas ir ieinteresēti, paskaidro cenu iespējas, ražo kvalitatīvu preci un dod izglītojošu informāciju saviem klientiem. Ieskaties uzņēmuma mājas lapā, sociālajos tīklos facebook, youtube, instagram u.c., atsauksmēs un pēc ieteikumiem. Izstāsti savas vēlmes un mūsu speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties piemērotus risinājumus!

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.eu.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām