Bezmaksas piegāde Rīgā!

Ofseta druka

Ofseta druka

Ofseta druka lieliem darbiem

Droši vien meklē informāciju, kā atšķiras drukas tehnoloģijas? Un kā pareizāk izvēlēties sev drukas uzņēmumu? Atbilde ir vienkārša! Ofseta druka ir paredzēta liela apjoma darbiem, digitālā druka maziem reklāmas darbiem, bet lielformāta druka paredzēta liela izmēra darbiem no 1 eksemplāra. Lai atvieglotu Tavu ikdienu, tad uzjautā mūsu pārdošanas speciālistiem, lai viņi iesaka piemērotu risinājumu Jūsu vajadzībām! Cenas ofseta drukai var būt ļoti plašos apmēros, aptuveni sākot no 100 EUR + PVN, bet tas viss atkarīgs no Jūsu darba specifikas. Mēs izskaidrosim šīs iespējas! 🙂

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Uzticiet iepakojuma dizaina izgatavošanas rūpes mums, bet paši attīstīt savu produktu, lai klienti stāvētu rindā pēc Jūsu produkcijas.

Vērtīgas zināšanas

Kas jāzina, lai noteiktu cenas ofseta drukai?

Ofseta druka tehnoloģija ir viena nosarežģītākajām drukas pasaulēm. Kapēc tas tā ir? Tādēļ, ka ir ļoti daudz mainīgo rādītāju, kas jāņem vērā, lai noteiktu cenu. Piemēram, Jums jāzina papīra veids, krāsainība, apstrādes veidi, formāti, daudzums u.c. Bet dari vieglāk, parādi savu datora failu vai gatavo paraugu un mēs Jums pateiksim visu vajadzīgo informāciju 🙂 Cienīsim Jūsu laiku, lai variet nodarboties ar savām biznesa lietām, bet mēs darīsim savu darbu!

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
1 Comment

Noderīga informācija?

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

twenty + six =