Bezmaksas piegāde Rīgā!

Papīra maisiņi

Papīra maisiņi

Papīra maisiņi ikvienam

Esošā situācija skaidri norāda, ka papīra iepakojums būs tuvākās nākotnes pieprasītākais produkts. Šobrīd gandrīz jebko varam iepakot, lai nogādātu to klientam. Papīra maisiņi ikvienam atvieglos preces pārvadāšanu un pārvietošanu. Ir pieejami balti papīra maisiņi, brūni papīra maisiņi, papīra maisiņu ar padruku, kraft papīra maisiņi, papīra maisiņi ar lodziņu u.c. Jautā mūsu speciālistam, lai iesaka piemērotu risinājumu Jūsu vajadzībām! Svarīgi ir izmērīt produktu, kas tiks ievietots maisiņā. Apzināties produkta svaru un arī mērķi, ka papīra maisiņš ir pārdošanas instruments! Mūsu klienti ir priecīgi, ka tiek veikti atkārtoti pasūtījumi, jo redzējuši reklāmu uz maisiņa. Izmanto šo pārdošanas instrumentu, lai sasniegtu savus rezultātus!

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Uzticiet papīra maisiņu ražošanu mūsu speciālistiem, kas sagatavos Jums piemērotus risinājumus.

Vērtīgas zināšanas

Cik viegli veikt papīra maisiņu apdruku?

Mūsdienās viss ir kļuvis viegli! Izņemot paša cilvēka izprašanu 🙂 Pastāv vairāki risnājumi papīra maisiņu apdrukai un mēs varam Jums to piedāvāt! Pirmais risinājumus, izveidot pilnīgi jaunu konstrukciju vai maisiņu apdruku Jūsu vajadzībām no A-Z. Otrais risinājumus, drukāt virsū jau uz gataviem maisiņiem. Trešais variants, ir nopirkt maisiņus bez apdrukas un piesiet klāt skaistu lentīti ar personalizētu kartiņu, Izvēlies sev piemērotāko risinājumu un mēs to izpildīsim!

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
1 Comment

Noderīga informācija? Ieraksti komentārā, ko vari papildināt vai arī, ko vēlies noskaidrot!

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

nineteen − 16 =

Atsauksmes