Bezmaksas piegāde Rīgā!

Lielformāta druka

Lielformāta druka

Lielformāta druka liela izmēra darbiem

Pastāv vairākas drukas tehnoloģijas. Piemēram, digitālā druka, ofseta druka, lielformāta druka, sietspiede, fleksogrāfija u.c. Lielformāta druka ir paredzēta liela izmēra drukas darbiem sākot no 1 gab. Šajā drukas tehnoloģijā tiek izmantoti papīri, līmplēves, kanvas, caurspīdīgi backlight materiāli, komotex, neobond un citi materiāli. Jautā mūsu pārdošanas speciālistam, lai sagatavo piemērotu drukas risinājumu Jūsu vajadzībām!

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Drukas pakalpojumi ikvienai gaumei un iespējām.

Vērtīgas zināšanas

Kur izmanto, lielformāta drukas pakalpojumus?

Lielformāta druku izmanto ļoti daudzos reklāmas materiālos. Drukas tehnologija paredzēta drukai no 1 gab. Auto līmplēves, skatloga aplīmēšana, banera druka, grīdas uzlīmes, etiķetes, lielformāta plakāti, reklāmas stendu izgatavošana u.c. Pastāv iespēja apdrukāt arī uz paša materiāla, kas atvieglo apstrādes iespējas. Ņem vērā, ka katram drukas uzņēmumam ir sava tehnoloģija, tādēļ bieži vien cilvēki pārmaksā. Izvēlies to drukas veidu, kuram ir piemērots Tavs darbs. Jautā mūsu komandai, lai izskaidro un iesaka piemērotāko risinājumu!

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

two × 1 =