Bezmaksas piegāde Rīgā!

Drukāšana un printēšana

Drukāšana un printēšana

Drukāšana un printēšana

Mūsdienās ir radušies dažādi vārdi, kas simbolizē vienu un to pašu tikai citā valodā 🙂 Drukāšana un printēšana ir viens no šādiem veidiem. Vecāka cilvēka gājuma cilvēki izmanto drukāšana, iespiešana, tipogrāfija u.c. Printēšanu izmanto jaunāki cilvēki, kuri pieraduši runāt angliski. Print ir angļu vārds, kas nozīmē izdrukāt kaut ko. Drukāšana notiek dažādās tehnoloģijās digitālā druka, ofseta druka, lielformāta druka, 3D drukāšana u.c. Jautā mūsu pārdošanas speciālistam, kuru tehnoloģiju labāk pielietot Jūsu vajadzībām!

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Drukas pakalpojumi ikvienai gaumei un iespējām.

Vērtīgas zināšanas

Kādus, reklāmas materiālus ir labāk drukāt?

Tagad ir lielisks laiks, lai pārskatītu reklāmas materiālu izmantošanu. Vairs nestrādās vecās metodes, ka jādrukā viss pēc kārtas, bet jāņem efektīvākie risinājumi. Mums ir zināšanu apkopojums, kas ļauj klientiem ieteikt piemērotus risinājumus. Vislabāk dod rezultātu drukas materiāli uz kuriem ir tieši preču un produktu norādījumi jeb akcijas cenas! Izmanto krāsainus un uzmanību piesaistošas krāsas. Tekstiem jāatrisina kādu cilvēka problēmu. Jo labāk pārzināsi cilvēku vajadzības, jo labāks būs rezultāts. Sazinies ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs izveidot reklāmu no A – Z.

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

twenty − eighteen =