Bezmaksas piegāde Rīgā!

Iepakojuma izgatavošana

Iepakojuma izgatavošana

Iepakojuma izgatavošana

Nepieciešams iepakojums un nezini, kur to saražot vai nopirkt? Uzjautā mums! Mēs piedāvāsim gatavus risinājumus vai ieteiksim Jums piemērotākos veidus ražošanai. Iepakojuma izgatavošana ir ērts un viegls veids, ja ir skaidri rīcības soļi, kas jāpaveic tā saražošanā! Iepakojuma veidos ietilpst birkas, uzlīmes, uzlikas, papīra iepakojums, kartona iepakojums, gofras kastes un daudz kas cits. Jautā mūsu speciālistam, lai iesaka piemērotus risinājumus Jūsu vajadzībām! No Jūsu produkta vērtībām būs atkarīga arī iepakojuma izvēle.

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Iepriecināsim Jūs ar dāvanām jebkurai gaumei!

Vērtīgas zināšanas

Kā viegli izgatavot iepakojumu?

Visama pamatā ir mūsu veltītais laiks, kas vēlāk izsakāms naudā! Iepakojuma izgatavošana var aizņemt no pāris dienām līdz pat vairākiem mēnešiem. Tas viss ir atkarīgs no Jūsu preces nozīmīgu un vēlamā rezultāta. Lai iepakojums nestu rezultātu, sākumā nepieciešams veikt aprēķinus un analīzi par to kā Pārdot preci. Uz iepakojuma uzlikt tās vērtības, ko cilvēki saņems no Jūsu preces! Parādīt arī atrisinājumu viņu ikdienas problēmām. Tā ir tikai būtiska daļa no visa vajadzīgā informācijas daudzuma. Mūsu speciālisti uzdos virkni jautājumu, lai kopīgi atrastu Jums piemērotu risinājumu iepakojuma izgatavošanā.

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

fourteen + five =

Atsauksmes