Bezmaksas piegāde Rīgā!

Pārtikas iepakojums

Pārtikas iepakojums

Pārtikas iepakojums

Esošā situācija valstī nosaka ļoti stingrus kontroles mehānismus. Pārtikas iepakojums ir viens no tiem. Ja izmanto šos iepakojumus, tad papīram, kartonam vai citam materiālam jābūt atbilstošiem sertifikātiem, ka drīkst būt saskaršanās ar pārtikas produktiem. Mēs izvēlamies atbilstošus izejmateriālus, lai Jūs viegli varētu paskaidrot PVD. Lai Jums būtu viegli izvēlēties, tad ir vairāki veidi iepakojumiem. Uzlīmes pārtikai, uzlikas uz kastītēm, kartona iepakojums, gofrēts kartons. Jautā mūsu pārdošanas speciālistam, lai iesaka Jums piemērotu risinājumu!

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Iepriecināsim Jūs ar dāvanām jebkurai gaumei!

Vērtīgas zināšanas

Kā izvēlēties, iepakojumu pārtikai?

Mēs iesakam izvēlēties iepakojumu, kas nesadārdzina Jūsu produktu vairākas reizes. Ja Jūs esat neliels mājražotājs, tad sākumā var izvēlēties jau gatavus risinājumus un uz tiem uzlikt virsū uzlīmes, birkas, uzlikas vai ko līdzīgu. Pastāv iespēja izveidot pilnīgi jaunu iepakojuma dizainu, bet tad jārēķinās ar vairākām nedēļām uz izstrādi. Sākumā izveidosim tehnisko konstrukciju uz kuras liksim virsū dizainu. Pārbaudīsim un notestēsim vai iepakojums atbilst kvalitātes prasībām. Kad viss ir pabeigts, tad atliek tikai pats ražošana process. Jautā mūsu pārdošanas speciālistiem, lai iesaka piemērotus risinājumus tieši Jums!

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

three − 3 =