Bezmaksas piegāde Rīgā!

Kartona kastīšu izgatavošana

Kartona kastīšu izgatavošana

Kartona kastīšu izgatavošana

Cilvēkiem ir vairākas iespējas izvēlēties sev piemērotas kastītes. Kartona kastīšu izgatavošana var būt no paša sākuma vai arī drukāt uz gatavām kastītēm. Ja Jums ir nepieciešams neliels daudzums līdz 100 vienībām, tad ātrāk un vieglāk ir piemeklēt gatavus risinājumus. Ja vēlaties radīt individuālu iepakojumu, tad izveidosim konstrukciju, uzliksim dizainu un saražosim 🙂 Mēs piemeklēsim atbilstošus risinājumus Jūsu vajadzībām!

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Uzticiet iepakojuma ražošanu mūsu speciālistiem, kas sagatavos Jums piemērotus risinājumus.

Vērtīgas zināšanas

Kā izvēlēties kartona iepakojumu?

Izvēle patiesībā ir ļoti vienkārša. Jums jāzina preces svars, izmēri, pārvadāšanas ceļš, pārdošanas kanāli, fizikālās īpašības. Mēs piemeklēsim iepakojuma materiālus – papīru, kartonu, gofru vai kādu citu materiālu. Uzdosim jautājumus, kas atvieglos ikdienas darbu Jums, lai varat veltīt laiku produkta pārdošanai. Ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem! 🙂

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Automatizēta pārdošanas sistēma ar vairāk kā 30+ pārdošanas kanāliem www.digitalaagentura.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

seventeen − ten =

Atsauksmes