Dāvanu iepakojums

Dāvanu iepakojums

Cik patīkami saņemt Dāvanas, pareizi? Jā! Tas ir lielisks mirklis, kad cilvēka emocijas atveras un viņš ir gatavs lidot! Dāvanu iepakojums palīdzēs Jums radīt vēl skaistāku un izsmalcinātāku atmosfēru. Lieliski piemēroti ir dāvanu maisiņi, dāvanu kastītes, personalizēti iepakojumi un arī pat aploksnes ar personalizētu apdruku. Viss tas ir iespējams mūsu uzņēmumā. Izmanto citu cilvēku ieteikumus un mēs sagatavosim Jums piemērotu risinājumu. Mūsu speciālisti sniegs Jums idejas vai risinājumus, kas atvieglos Jūsu ikdienas darbu!

Konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Dāvanu iepakojums

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Piedāvāsim mūsu klientu izvēles Nr. 1, kas dod rezultātu.

Pasūtīt druku
Vērtīgas zināšanas

Kā izveidot dāvanu iepakojumu paša spēkiem?

Būsim godīgi! Lai iepakotu 1 savu dāvanu saviem mīļajiem, tad izdevīgi jau ir izvēlēties gatavu papīra maisiņu, dāvanu kastīti u.c. Ja Jums ir vajadzīgi vairāk kā 10 dāvanu iepakojumi, tad var sākt realizēt savu ideju praktiskā veidā. Varam nodrukāt personalizētas aploksnes, nodrukāt skaistas apsveikuma kartiņas, piedāvāt gatavas kastītes u.c Mums ir īpaši piedāvājumu dāvanu iepakojumi uzņēmumiem, kur izstrādājam personalizētas kastītes priekš produktu iepakošanas. Varam sagatavot speciāli izstrādātu iepakojuma dizainu. Jautā mūsu drukas speciālistiem, kas kopīgi ar Jums atradīs piemērotu risinājumu.

Vērtīgas zināšanas

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Pārdošanas platforma, kas savieno ražotājus ar pircējiem www.printsale.lv.

Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām