Bezmaksas piegāde Rīgā!

Reklāmdruka un reklāmas materiālu ražošana

Reklāmdruka un reklāmas materiālu ražošana

Reklāmdruka un reklāmas materiālu ražošana

Būsim godīgi un atklāti. Mūsdienās pastāv ļoti, ļoti plaša reklāmas nozare un tās iespējas. Digitālais mārketings, mājas lapas optimizācija, sociālo mediju mārketings, reklāmas materiāli, grafiskais dizains, web lapas u.c. Tā ir tikai daļa no reklāmas. Reklāmdruka un reklāmas materiālu ražošana iekļauj sevī papīra apdruku, T kreklu apdruka, personalizētas dāvanas, suvenīri, grāmatas, krūzītes un vēl daudz ko citu. Mēs nevarēsim uzskaitīt visu, bet Jūs varam uzjautāt mums savas vēlmes un palīdzēsim tās realizēt praktiskā veidā. Jautā mūsu speciālistiem, lai iesaka Jums piemērotu risinājumu.

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Uzticiet mūsu speciālistiem drukas pakalpojumus un prieka radīšanu citiem cilvēkiem kā patīkamas atmiņas. Sagatavosim piemērotus risinājumus Jūsu vajadzībām!

Bezmaksas konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums.
Konsultācija
Lētāk nebūs!

Mūsu klientu izvēle Nr. 1

Cenas var mainīties no apstākļiem valstī, degvielas, izejmateriālu, īres, darba spēka cenām u.c. Jautā mūsu pārdošanas ekspertam vai piedāvājums ir spēkā!

Vēlos citu daudzumu
IZDEVĪGI!

EUR23

Bez PVN / 200 GAB

Vizītkartes 55x85
Krāsaina apdruka no vienas puses
Izturīgs kartons 300gr
Piegāde visā Latvijā ar OMNIVA
Mūsu esošajiem klientiem atlaides!
Vērtīgas zināšanas

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes, pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Dāvanas, suvenīri un talismani bagātākai dzīvei www.horamantalisman.com. Reklāmas materiālu pārdošanas platforma www.printsale.lv.

Mums uzticas!

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!
Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

thirteen − 12 =