Sienas kalendāri

Sienas kalendāri

Sienas kalendāru izgatavošana un druka

Kalendāri tiek pamanīti katru dienu un tie kalpo kā izcils pārdošanas instruments. Sienas kalendāru izgatavošana un druka no 1 gab. Dažādu izmēru un veidu kalendāri ar mūsu sagatavēm. Jums tikai jāiesūta vēlamie teksti un bildes, mēs tās saliksim vēlamā veidā. Personalizēti kalendāri, kuri iepriecinās tuvākos cilvēkus un pārsteigs klientus! Pasūtīt kalendārus ir kļuvis ļoti ērti un viegli, tādēļ uzzvani mums. Mēs sagatavosim piemērotus risinājumus Jūsu vajadzībām un iespējām!

Konsultācija

Mēs esam pavadījuši vairāk kā 10 000 tūkstošu darba stundas, lai savu pieredzi un zināšanas nodotu Jums. Vēlies veltīt šādu laiku vai tomēr konsultēties ar mums? 🙂

Mēs varam Jums atvieglot ikdienas darbu! Uzticiet mūsu speciālistiem drukas pakalpojumus un prieka radīšanu citiem cilvēkiem kā patīkamas atmiņas. Sagatavosim piemērotus risinājumus Jūsu vajadzībām!

Lētāk nebūs!

Mūsu klientu izvēle Nr. 1

Cenas var mainīties no apstākļiem valstī, degvielas, izejmateriālu, īres, darba spēka cenām u.c. Jautā mūsu pārdošanas ekspertam vai piedāvājums ir spēkā!

Vēlos citu daudzumu
IZDEVĪGI!

EUR368

Bez PVN / 100 GAB

A3 izmērs ar āķīti
Pamatne bez apdrukas, iekšlapas krāsainas no vienas puses 13 lapas
Pamatnei 300gr kartons, iekšlapas 150gr matēts papīrs
Bez piegādes, datuma rādītaja un maisiņiem
Bez maketēšanas, bet ar mūsu sagatavi
Var būt dažādi dizaini, cena nemainās
Mūsu esošajiem klientiem atlaides!
Vērtīgas zināšanas

Kādus drukas pakalpojumus papildus izmanto mūsu klienti?

Mūsu klienti izmanto vairāk kā 200 dažādus pārdošanas veidus, lai piesaistītu klientus savam uzņēmumam. Papildus tiek izmantoti flajeri, uzlīmes , pateicības kartiņas, instrukcijas, bukleti, grāmatas, dāvanu kartes, dizaina kalendāri, vizītkartes u.c. Dažādus bezmaksas dizainus varēsi atrast www.canva.com portālā. Akcijas drukas piedāvājumi atrodami pie mūsu sadarbības partnera www.akcijasdruka.lv . Vēlies WEB pārdošanas aģentu, kas strādā 24/7? Ieskaties www.majaslapasizstrade.lv. Biznesa attīstības konsultācijas un kursi atrodami www.pasanalize.lv. Izvieto savus produktus un pakalpojumu mūsu tirgus laukumā www.akcijascenas.lv. Pārdošanas platforma, kas savieno ražotājus ar pircējiem www.printsale.lv.

Pasūtīt druku

Drukas uzņēmums, kuram uzticas daudzi un pazīstami klienti visā Latvijā

Izmanto mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē savām vajadzībām!

+0

klientu visā Latvijā

+0K

Realizēti apjomīgi drukas projekti

+0K

Darba stundas, kur apgūta reklāmas nozare

+0%

Apmierinātu klientu atsauksmes
Nospied like! Idejas reklāmai un dāvanām
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

5 × five =